Współpraca

Sklep z agd jest już chyba na każdym osiedlu, w każdym nawet najmniejszym centrum handlowym.

Co wyjątkowego znajdziesz więc przychodząc do nas ?

Największa ekspozycja AGD z liniami wzorniczymi premium m.in. marek: AEG, Bora, Electrolux, Elica, Falcon, Falmec, Frames by Franke, KitchenAid, Liebherr - których próżno szukać w sieciach marketów !
Szeroki wybór produktów niespotykanych w marketach jak piekarniki parowe, okapy podszafkowe, płyty z wyciągiem blatowym, winiarki !

Możliwość sprawdzenia pracy urządzeń na żywo !

Znacznie Dłuższa Gwarancja Producenta bez żadnych dodatkowych kosztów !!! (5 lat Pełnej Gwarancji na Produkty Liebherr, Falmec, Teka, Whirlpool. 5 lat Gwarancji na znaczną część oferty Faber, Franke, Elica, Smeg. Do 5 lat Gwarancji na Produkty AEG i Electrolux !!!

Do tego ceny niższe od Cen które znajdziesz w sklepach internetowych !!!

Ponadto niespotykana w sieciach marketów lub w sklepach sprzedających wszystko - specjalistyczna wiedza zespołu sprzedaży (konsultacja optymalnej instalacji urządzeń i inne) !

Profesjonalna dostawa z wniesieniem - (firma transportowa specjalizująca się w dostawach agd od 15 lat) !

System ratalny Santander 12*0 % !

Gdzie jeszcze otrzymasz tak kompletną i atrakcyjną ofertę ?!?

Współpraca z architektami:
Jeżeli jesteś architektem/projektantem wnętrz i chętnie zbierzesz dodatkowe punkty u Inwestora za wyposażenie AGD w Twoich realizacjach np na kolejne polecenia Twoich usług to jesteś w odpowiednim miejscu.

Gwarantujemy indywidualną ofertę, kompletną konsultację w sprawie doboru urządzeń AGD, terminowość i wszystko co konieczne do kompleksowej realizacji.

Z przyjemnością pomożemy Ci w przygotowaniu indywidualnej oferty, zwracając szczególną uwagę na wymogi projektowe i potrzeby Twoich klientów.

Oferujemy najkorzystniejsze warunki współpracy :
atrakcyjny rabat,
konsultacje z klientem,
dostęp do katalogów oraz wszelkich wzorników,
udostępnienie Twoich projektów w naszych social mediach
i wiele innych ...

W sprawie  ustalenia wszelkich niezbędnych szczegółów, szczególnie serdecznie zapraszamy do studio AGD osobiście. Jeśli chwilowo nie jest to możliwe, polecamy się także do kontaktu mail oraz telefon.

Przyjdź do Studio AGD i Sprawdź Nową Jakość Usług w Branży !


   500 350 530