Współpraca

Sklep z agd jest już chyba na każdym osiedlu, w każdym nawet najmniejszym centrum handlowym ale to, co wyróżnia nas spośród innych, to wiele unikalnych cech.

Nasza ekspozycja AGD to największa z liniami wzorniczymi premium, obejmującą m.in. marki takie jak AEG, ASKO, Bora, Electrolux, Elica, Falmec, KitchenAid,  Liebherr, Miele i Smeg których nie znajdziesz w marketach sieciowych. Oferujemy szeroki wybór produktów, których nie spotkasz w marketach, takie jak piekarniki parowe, okapy podszafkowe, płyty z wyciągiem blatowym i winiarki.

Zapewniamy możliwość sprawdzenia urządzeń na żywo i wykwalifikowaną obsługę, która pomoże w wyborze odpowiedniego urządzenia i zaoferuje konsultacje dotyczące optymalnej instalacji. Dodatkowo, nasza firma oferuje profesjonalną dostawę z wniesieniem za pośrednictwem doświadczonej firmy transportowej specjalizującej się w dostawach AGD od 15 lat.

Oferujemy znacznie dłuższe okresy gwarancji producenta, niższe ceny niż w sklepach internetowych i system ratalny Santander 10x0%. Nasza oferta jest kompletna i atrakcyjna, dzięki czemu w naszym sklepie można znaleźć wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu.

 
Jeśli jesteś architektem lub projektantem wnętrz, chętnie nawiążemy z Tobą współpracę i zapewnimy Ci dodatkowe korzyści. Jesteśmy w stanie zaoferować indywidualną ofertę, kompleksową konsultację w doborze urządzeń AGD oraz terminowość w realizacji zlecenia.

Przygotujemy dla Ciebie ofertę, która spełni wymagania Twoich klientów, zwracając szczególną uwagę na ich potrzeby i preferencje. Oferujemy również atrakcyjny rabat, konsultacje z klientem, dostęp do katalogów i wzorników oraz udostępnienie Twoich projektów w naszych mediach społecznościowych.

Zapewniamy najkorzystniejsze warunki współpracy i gwarantujemy kompleksowe wsparcie, które pozwoli Ci zebrać dodatkowe punkty u Inwestora i zwiększyć swoją popularność wśród klientów.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego studia AGD, abyśmy mogli ustalić wszelkie potrzebne szczegóły dotyczące Twojego zakupu. Jeśli jednak nie jest to możliwe, zachęcamy również do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Przekonaj się o nowej jakości usług w branży AGD w naszym Studio AGD!


   500 350 530