Dlaczego my

Image

studio AGD Bartycka

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Warsaw, Bartycka 24/26 paw. 215 A

Masz rację, sklepy z AGD są dziś na każdym kroku. Jednakże, jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, zapraszamy do nas. W naszym studio AGD znajdziesz największą ekspozycję sprzętu premium marek takich jak AEG, ASKO, Bora, Electrolux, Miele, Elica, Falmec, KitchenAid, Liebherr, Smeg - których nie znajdziesz w sieciach marketów. Ponadto oferujemy produkty niespotykane w marketach, takie jak piekarniki parowe, płyty z wyciągiem blatowym, okapy podszafkowe czy winiarki.

U nas możesz sprawdzić pracę urządzeń na żywo, a do tego oferujemy znacznie dłuższą gwarancję producenta bez żadnych dodatkowych kosztów. Na przykład, produkty ASKO, Liebherr i Falmec objęte są pełną gwarancją producenta na 5 lat, a wiele produktów marek Faber, Franke, Elica i Smeg objętych jest gwarancją na 5 lat lub częściowo dłuższą gwarancją. Oferujemy także ceny niższe niż w sklepach internetowych.

Dodatkowo, w naszym sklepie uzyskasz specjalistyczną wiedzę zespołu sprzedaży, który doradzi Ci optymalną instalację urządzeń i pomoże w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb. Oferujemy także profesjonalną dostawę z wniesieniem - współpracujemy z firmą transportową, która specjalizuje się w dostawach AGD od ponad 15 lat. Możliwy jest również system ratalny Santander 10x0%.

Gdzie jeszcze otrzymasz tak kompletną i atrakcyjną ofertę? Zapraszamy do naszego studia_AGD, gdzie z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Zapraszamy do naszego studia, gdzie możesz odkryć zupełnie nową jakość usług w branży AGD!


   500 350 530